چگونه لاغر بنظر برسیم

همانطور که می دانید ترکیب چند آیتم مختلف باهم و استایل درست آنها می تواند تاثیر بسزایی در اعتماد به نفس شما بگذارد, شما را فیت و خوش فرم نشان دهد و به طور کلی روزتان را بسازد. خب این یک حقیقت کاملا بدیهی است. یک لحظه به آن فکر کنید: همه ما حداقل یک پیراهن داریم که در آن احساس خوبی می کنیم و بی تردید یک جفت کفش داریم که به قدری در عین زیبایی راحت هستند که وسوسه می شویم تمام خیابان های شهر را با آنها قدم بزنیم.

اما برای داشتن یک استایل خوب نمی توانیم به تنهایی به آیتم های خاص توجه کنیم. همه ما روزهایی را تجربه می کنیم که ممکن است احساس خوبی به خودمان و بدنمان نداشته باشیم و درست در همین روزهاست که چند نکته مهم به کارمان می آید. انتخاب عاقلانه چند آیتم و به کارگیری چند ترفند زیرکانه تاثیر فراوانی در استایل ما دارد. در  این مقاله قصد داریم این نکات کاربردی را با شما به اشتراک بگذاریم.

جین های فاق بلند

جین های فاق بلند اگر درست استایل شوند با کشیده کردن پاهایتان می توانند شما را لاغر تر از آنچه که هستید نشان بدهند. شما می توانید جین های فاق بلند تنگ که بلندی آن تا روی مچ های شماست و تا حدودی قابلیت اسپندکس ( منظور همان قابلیت کش آمدن شلوار است) دارند را انتخاب کنید. به شما توصیه می کنیم برای استایل کردن این جین ها از شومیز کوتاه استفاده کنید. شومیز های بلند انتخاب خوبی نیستند مگر اینکه جلوی آنها را گره بزنید یا داخل شلوار بگذارید.

 

 

دامن های ماکسی را دست کم نگیرید

معمولا گفته می شود پوشیدن دامن و پیراهن ماکسی برای خانم های با اندام درشت انتخاب مناسبی به شمار نمی رود. اما در حقیقت اگر در انتخاب دامن دقت شود این آیتم می تواند شما را بلند تر و لاغر تر نشان دهد. به دوخت و جنس پارچه هنگام انتخاب کردن این آیتم ها دقت کنید. از آیتم های پرچین, جیب های بزرگ یا آیتم های لایه لایه فاصله بگیرید. آیتم بالایی باید کاملا فیت بدن شما باشد. ما به شما یک تیشرت کوتاه, کت دنیم یا چرم کوتاه و یک بلوز خوش دوخت رنگ تیره را پیشنهاد می کنیم. هم چنین بهتر است از کفش های پاشنه دار برای ترکیب کردن با این آیتم استفاده کنید.

 

 

 

سرتاپا سیاه

استفاده از یک رنگ برای لاغر به نظر رسیدن یک ترفند قدیمی است که همه ما با آن آشنایی داریم. سرتا پا سیاه انتخاب موثر و شیکی به شمار می رود اما شما می توانید از سایر رنگ های تیره مانند سرمه ای زرشکی و سبز تیره نیز استفاده کنید.

 

 

کفش های پاشنه دار low-cut-vamp را انتخاب کنید

هنگام خرید کفش به این نکته توجه داشته باشید. کفش هایی که دارای low-cut-vamp هستند پاهای شما را لاغر تر و کشیده تر نشان می دهند. منظور از vamp همان قسمت جلوی کفش است. کفش های با vamp کوتاه تا روی انگشت های شما را می پوشانند در حالی که vamp های بلند ممکن است تا مچ پا را بپوشانند. برای تاثیر بیشتر به شما توصیه می کنیم رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما مچ باشد. کفش های پاشنه دار بدن شما را لیفت می کنند و تاثیر بسزایی در طرز ایستادن شما دارند. بهتر است کفش های نوک تیز که پاشنه باریکی دارند را انتخاب کنید. البته راحتی این کفش ها حرف اول را می زنند پس اگر با آنها احساس راحتی نمی کنید بهتر است از پوشیدن آنها صرف نظر کنید.

 

 

 

راه راه عمودی

یکی دیگر از ترفند های قدیمی شناخته شده استفاده از آیتم های دارای خط های عمودی است. توجه داشته باشید که این خط ها باید حتما عمودی باشند. خط های افقی شما را چاق تر نشان می دهند. البته استایل تیشرت هایی که خط های افقی دارند با جین های تیره یک انتخاب کلاسیک و مطمئن به شمار می رود.

 

 

 

کمربند های باریک روی کمر

برای لاغر به نظر رسیدن می توانید از پیراهن هایی که کمربند باریک دارند استفاده کنید. کمربند های باریک دور کمر شما را کوچک تر نشان می دهند در حالیکه کمربند های پهن بدن شما را دو تکه می کنند که باعث می شود شما کوتاه تر از آنچه هستید به نظر بیایید.

 

نقطه قوت خود را با رنگ های روشن و بولد در مرکز توجه قرار دهید

اگر از ترفند سرتاپا سیاه خوشتان نمی آید بهتر است برای استایل قسمت هایی که از نظر شما کمتر جذاب هستند از آیتم های تیره استفاده کنید. پاهایتان را دوست ندارید اما بالا تنه تان نقطه قوت شماست؟ از یک شلوار یا دامن تیره خوش فرم با فیت مناسب استفاده کنید و آن را با یک شومیز رنگ روشن ترکیب کنید. جهت پنهان کردن دست ها, شکم و پهلو ها از یک بلیزر خوش دوخت مشکی یا یک بافتنی خوش فیت همراه با شلوار های طرح دار, جین های رنگی و دامن های بولد استفاده کنید.

 

 

 

پوست برنز

پوست برنز و براق تاثیر بسزایی در لاغر به نظر رسیدن شما دارد. به شما توصیه می کنیم از اسپری های برنز کننده استفاده کنید و هنگام آرایش کردن از برنزر غافل نشوید.