چطور لباس های سرهمی را بهتر بپوشیم

سرهمی ها،این آیتم های دوست داشتنی که از سال ها پیش همواره همراه دنیای بی ثبات مد بوده اند علاوه بر مناسب بودن برای استفاده های روزانه،برای مهمانی ها نیز انتخاب های شیکی هستند.هنگام استفاده از این آیتم به صورت روزانه دیگر نیازی نیست نگران ست کردن شلوار خود با تیشرت یا بلوزتان باشید،با این آیتم میتوانید با یک تیر دو نشان را بزنید و با اکسسوری ها آن را تکمیل کنید.در این مقاله قبل ازمعرفی چهار فرمولی که از بهترین راه های پوشیدن این آیتم ها برای شما تهیه کرده ایم،برایتان از انتخاب سرهمی درست برای مهمانی ها و مناسبت های روزانه و غیر رسمی صحبت خواهیم کرد.

 

 

انتخاب سرهمی برای مهمانی و مناسبت های رسمی

هنگام انتخاب لباس برای مهمانی های رسمی بیشتر خانم ها آیتم هایی مانند کت و شلوار ها و سر همی هارا دست کم گرفته و یک راست به سراغ پیراهن ها میروند در صورتی که این آیتم هم به انداره یک پیراهن میتواند رسمی باشند.هنگام انتخاب سرهمی ای برای مناسبت های رسمی،انتخاب پارچه های ساده با رنگ های خیلی روشن(بژ-سفید-کرم) یا خیلی تیره(زرشکی-مشکی-سرمه ای) و کامل کردن آن با اکسسوری های طلایی یا نقره ای از بهترین انتخاب ها هستند.

 

 

انتخاب سرهمی برای مناسب های غیر رسمی و روزانه

این آیتم علاوه بر شیک بودنش، بسیار راحت بوده و در نتیجه برای استفاده های روزانه-مخصوصا روزهای گرم تابستان-بسیار مناسب هستند.از پارچه هایی با رنگ روشن و طرح دار استفاده کنید و آیتم استیتمنتی از سرهمیتان بسازید.

 

 

سرهمی + کت (پارچه ای،جین،چرم)

از بهترین راه های تکمیل این آیتم پوشیدن آن با کت است،با توجه به استایل شخصیتان میتوانید از پارچه های مختلف استفاده کنید.برای مثال کت های اورسایز جین کمی غیر رسمی تر از کت های پارچه ای هستند.

 

 

سرهمی + پیراهن آستین بلند

اگر جامپسوت آستین حلقه ای دارید میتوانید با پوشیدن یک پیراهن آستین بلند زیر آن ،این آیتم را تبدیل به آیتمی مناسب برای خیابان بکنید،بسیاری از ما نسبت به پوشیدن آستین بلند زیر آیتم های آستین حلقه ای حساسیت خاصی داریم و این نوع پوشش به نظرمان مسخره و زشت می آید!پیشنهاد ما به شما دادن یک شانش به این ترکیب است.

 

سرهمی جین + نیم بوت/صندل گلادیاتور/کتانی/فلت

ترکیب سرهمی جین  تیره-از ترند های بهار 2018- با نیم بوت های استیتمنت-مخصوصا چرم سفید- از استایل های موردعلاقه سلبریتی ها و سوپرمدل ها در سال های اخیر بوده! قطعا میتوانید با توجه به فصلی که در آن هستید نیم بوت را با صندل ها بند دار گلادیاتور،کتانی سفید یا فلت هایی با رنگ خنثی عوض کنید.