چرا بیشتر از کیف مشکی استفاده میکنیم؟

 

انتخاب یک کیف دستی مناسب ممکن است کاری بسیا ر خسته کننده به نظر برسد. شما دوست دارید کیفی را انتخاب کنید که خیلی بزرگ نباشد ولی فضای لازم برای وسایل شما را داشته باشد .شما اغلب سعی میکنید که لباس شما با کیفتان از نظر رنگ هماهنگ باشد به همین خاطر تلاش زیادی را می کنید ولی در نهایت یک کیف مشکی انتخاب می کنید  ولی آیا هرگز به این فکر کرده اید که چرا راحت ترین راه انتخاب کیف مشکی است؟ خوب، در این مطلب به این موضوع که چرا همیشه انتخاب آخر ما کیف های مشکی هستند می پردازیم.

استراتژی رنگ

مشکی، همانطور که می گویند، پادشاه تمام رنگ ها است. با این حال، ما هیچوقت واقعا تلاش نکردیم روی تأثیری که این رنگ به چشم تماشاگران می گذارد، متمرکز شویم. مشکی احساس ادراک را اغلب اوقات شدت می دهد. هنگام ایجاد طرح های مختلف، هنرمندان از رنگ مشکی  برای بهتر نشان دادن رنگ های دیگر استفاده می کنند . کاملا روشن است که مشکی با رنگ های روشن همخوانی دارد. مهمتر از همه ترکیب سیاه و سفید با پیچیدگی باعث جذابیت طرح های برند های لوکس در محصولاتشان می شود.

مشکی مد بی پایان

خیلی خوب است که بتوانیم در زمان های مختلف لباس هایمان را با هم ست کنیم، اما همه افراد دارای این استعداد نیستند. همه ما زمان زیادی را برای انتخاب لباس روز صرف میکنیم، به ویژه زمانی که فکر میکنیم همه در مورد ما نظر می دهند و میخاهیم موقعیت اجتماعی خود را ارتقاء دهیم. بنابراین، به عنوان یک زن با اعتماد به نفس و مستقل، چرا زمان خود را برای انتخاب رنگ کیف دستی خود حدر دهیم و با انتخاب یک کیف مشکی در زمان صرفه جویی نکنیم؟ مشکی هرگز به شما تنش طتبیق لباس های مختلف با رنگ های مختلف را نمی دهدو می تواند به راحتی با رنگ های دیگر لایه بندی شود. ترکیب با مشکی باعث می شود لباس و سبک شما گران قیمت بنظر برسد. در نهایت، شما هرگز از سبک مشکی دست بر نمی دارید.

برگشت به مشکی

کیف های مشکی هیچگاه از مد نمی افتند. از کیف های دستی مشکی می توانید بعنوان یک کیف روزمره استفاده کنید. ممکن است زمانی برسد که از کیف خود احساس خستگی کنید و به دنبال کیف های رنگی باشید . اما همانطور که می دانید، مشکی با همه چیز ست می شود. این قابلیتی است که مشکی را خاص و برجسته ساخته است. باید این واقعیت را بپذیریم که بیشتر اوقات خود را چه در سفر چه در هنگام خرید با کیف دستی خود می گذرانیم. و ما باید کیفی را انتخاب کنیم که به اندازه بزرگ باشد تا همه وسایلمان را در آن جا دهیم. علاوه بر این، با اینکه مشکی ساده بنظر می رسد ولی همیشه سادگی و شیک بودن در کنار هم هستند  و به راحتی می توانید کیف دستی مشکی را انتخاب بنمایید.