ست کردن کیف با پوشاک

 

امروزه انتخاب لباس ، کیف و کفش یکی از بزرگترین دغدقه های بانوان و آقایان شیک پوش است. اگر می خواهید پوششی زیبا و به روز داشته باشید نیازی به هزینه های آنچنانی ندارید. بلکه می توانید با ست کردن لباس خود و با کمترین هزینه بیش از پیش بدرخشید. با تمام فواید ست کردن لباس ، امروزه برخی از طراحان مد معتقدند که ست کردن کارایی از دست داده است و شما می توانید انتخاب های متفاوت و جسورانه ای داشته باشید. علت این عقیده نیز برآن استوار است که ست کردن احساس یکنواختگی و کسلی ایجاد می کند. لذا آنان پیشنهاد می کنند از رنگ ها و طرح های متفاوت استفاده کنید. با این حال ما در این مقاله سعی خواهیم داشت چگونگی ست کردن کیف با سایر پوشیدنی ها را بیان کنیم چراکه از گذشته های دور تا امروز این مهم بوده و هست و هیچگاه قدیمی نمی شود.

در اولین قدم ما پیشنهاداتی برای ست کردن کیف و کفش بیان خواهیم کرد چراکه ست کردن کیف و کفش ظاهری شیک و جذاب به شما خواهد بخشید.

۱- اگر از ست کیف و کفش با رنگ یکسان استفاده می کنید باید طرح آن ها را متفاوت از یکدیگر انتخاب کنید. چراکه تفاوت در بافت باعث زیباتر شدن ست شما می شود. از طرفی انتخاب یکسان بافت کیف و کفش باعث شلوغ شدن ست شما خواهد شد. در نتیجه اجزا و زیبایی سایر پوشیدنی های شما به چشم نخواهد آمد. به طور مثال می توانید از کیف و کفش هایی با طرح یکسان اما رنگی متفاوت استفاده کنید.

 

۲- کیف و کفش های تیره رنگ و همچنین طرح دار را به راحتی می توان برای هر موقعیت و هر لباسی ست کرد.

 

۳- بهترین حالت برای ست کردن کیف و کفش آن است که یکی بیش از دیگری جلب توجه نکند. چراکه این کار ست شما را به هم خواهد زد.

 

ست کردن کیف و کفش ایده ای خلاقانه برای شیک بودن است اما راه کار های دیگری نیز وجود دارد. شما می توانید کیفتان را با سایر پوشیدنی ها مانند لباس ، شلوار ، کمربند و حتی زیور آلاتتان ست کنید. همچنین شما می توانید از قوه تخیل خود برای این مهم کمک بگیرید. به طور مثال در خیال خود متصور شوید که یک کیف سبز در دست دارید.در همان حال می توانید یک شلوار همرنگ و یا همجنس را با کیف خود ست کنید. در عین حال می توانید رنگ ها را تغییر دهید و یا اینکه از جنس دیگری استفاده کنید. همچنین می توانید تصور کنید که یک کیف خاکستری رنگ دارید که آن را با کلاه خود ست کرده اید. ایده خلاقانه ای است. شما می توانید هرکاری را انجام دهید.

خب با یک راه کار ساده و کاربردی برای ست کردن لباس ها آشنا شدید. اما در ادامه قصد داریم کمی بیشتر راجع به ست کردن کیف با سایر پوشیدنی ها توضیح دهیم.

۱- هر فرد با توجه به سلیقه ای که دارد کیفش را با یکی از پوشیدنی هایش ست می کند. همانطور که گفته شد ست کردن کیف و کلاه ایده ای خلاقانه است. اما داستان به همینجا ختم نمی شود. شما می توانید کیف خود را با کمربند خود نیز ست کنید. حتی می توانید کفشتان را نیز با کیف و کمربندتان ست کنید.

 

۲- پیشنهاد دیگر آن است که کیف را با شلوار و یا لباس خود ست کنید. البته ست کردن همزمان کیف ، شلوار و لباس شاید کمی خسته کننده به نظر برسد. با این حال باید روش های مختلف را امتحان کنید تا به بهترین حالت دست یابید. برخی ترجیح می دهند کیف خود را با شلوار خود ست کنند و برخی با لباس. برخی هم ترجیح می دهند کیف خود را با شلوار یا لباس ست نکنند بلکه به سراغ گزینه های دیگر بروند.

 

۳-پیشنهاد بعدی ما ست کردن کیف با زیور آلات است. بانوان به راحتی می توانند کیف خود را همرنگ با طلا و جواهرات خود انتخاب کنند. بدون تردید ست کردن کیف و زیور آلات زیبایی برای بانوان به ارمغان خواهد آورد. البته آقایان نیز می توانند بنابر سلیقه خود کیف را با ساعت ، انگشتر و یا گردنبند خود ست کنند.

 

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که ست کردن یا نکردن و حتی چگونگی آن امری کاملا شخصی و سلیقه ای است. لذا نمی توان یک قانون کلی را برای تمام افراد در نظر گرفت.