رنگ های کاربردی

رنگ های کاربردی:

خانم هایی که استفاده ی زیادی از کیف دستی خود می کنند، به خصوص اگر بخواهند کیف گران قیمتی را خریداری کنند، معمولا گرایش بیشتری به خریدن کیف دستی مشکی رنگ دارند، زیرا مشکی با هر رنگی هماهنگی دارد و با هر تیپی ست می شود؛ گر چه مشکی با رنگ های زیادی هماهنگی دارد، اما شما می توانید رنگ های دیگری نیز امتحان کنید تا کمی رنگ به تیپ شما بدهد.

 

رنگ متالیک:

کیف های دستی متالیک به رنگ های طلایی، نقره ای، مسی یا دیگر تناژهای متالیک بسیار کاربردی هستند و با هر رنگی ست می شوند و با هر تیپی چه مجلسی و چه اسپرت همخوانی دارد.

 

 

رنگ سبز:

کیف سبز نه تنها رنگ و انرژی به لباس شما می بخشد، بلکه با هر رنگ لباس هماهنگی دارد. سبز را اغلب مانند رنگ هایی چون قهوه ای، خاکستری، مشکی و برنزه خنثی می دانند وآن را می توان با رنگ هایی چون صورتی، بنفش، مرجانی و زرد ترکیب کرد و ترکیب رنگی زیبا و جذاب بدست آورد.

 

 

برنزه:

کیف های دستی به رنگ بژ، قهوه ای ملایم یا عسلی بسیار کاربردی هستند. این رنگ ها بر پایه ی دو رنگ مشکی و قهوه ای تیره هستند و با بسیاری از رنگ لباس ها هماهنگی دارد.

 

آبی سیر:

آبی سیر (سبزآبی) در دنیا رنگ محبوبی است و با همه تناژ رنگ پوست هماهنگی دارد. به این دلیل که آبی سیر بر پایه ی رنگ آبی گرم می باشد.این رنگ تکمیل کننده ی سایر رنگ هاست و همچنین با رنگ های خنثی همچون خاکستری، آبی ملوانی، قهوه ای، مشکی، برنزه و خاکی نیز هماهنگی دارد.